Zamów wycenę Skontaktuj się z nami telefonicznie lub po przez email i umów się na wycenę. Pamiętaj że to nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.

O Firmie

Firma "BudMax" zajmuje się kompleksowym układaniem zarówno kostki brukowej jak i granitowej. Działając na rynku usług brukarskich, pokazaliśmy że jesteśmy solidnym wykonawcą a także profesjonalnym partnerem handlowym.

Każdą usługę wykonujemy solidnie i zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, tak aby klient był zadowolony. Dzięki niskim cenom i wysokiej jakości wykonywanych prac, jesteśmy konkurencyjni względem innych firm zajmujących się brukarstwem.

Na każdą wykonaną usługę udzielamy minimum 3 letniej gwarancji.


Przed rozpocząciem prac, sporządzamy dokładny kosztorys. Usługi wykonujemy zarówno z materiałów własnych jak i powierzonych.

W przeciwieństwie do konkurencji, nie mamy żadnych limitów metrażowych, wykonujemy usługę od kilku do kilkuset metrów.
Wystawiamy faktury VAT, które sa podstawą do udzielenia gwarancji.

Zajmujemy się także dystrybucją wyrobów betonowych znanych firm takich jak Bruk-Bet, Libet, oferujemy ceny niższe o minimum 20% od ceny katalogowej.Oferujemy także atrakcyjne ceny transportu ww. materiałów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Do klientów zainteresowanych zakupem kostki brukowej lub innych wyrobów betonowych, dojeżdżamy i bezpłatnie pokazujemy próbki materiałów.

Oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów, wprowadzając 100% zadowolenia.