Zamów wycenę Skontaktuj się z nami telefonicznie lub po przez email i umów się na wycenę. Pamiętaj że to nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.

Realizacja zleceń

 

Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z nami i umówienie na wstępny obmiar, po czym wykonamy bezpłatną wycenę zlecenia.

Kosztorys sporządzamy maksymalnie do 3 dni roboczych od wizji lokalnej i wysyłamy klientowi na adres email lub dostarczamy osobiście.

Jeżeli klient jest zdecydowany, podpisujemy umowę i ustalamy termin rozpoczęcia prac.Gdy zbliża się termin rozpoczęcia prac, kontaktujemy się z klientem i potwierdzamy rozpoczęcie budowy. Termin czasami może ulec zmianie, oczym zawsze wcześniej informujemy klienta.

Jeżeli wykonujemy usługę wraz z materiałem, pobieramy wcześniej ustaloną zaliczkę po dostarczeniu materiału na budowę. Zazwyczaj pobieramy zaliczkę po wykonaniu podbudowy oraz po dostarczeniu kostki na plac budowy. W przypadku usługi bez materiału, nie pobieramy zaliczek przed zakończeniem wszystkich prac.Po zakończeniu wszystkich prac, posprzątaniu placu budowy oraz wywiezieniu pozostałości materiałów można przystąpić do odbioru wykonanych przez nas prac.

Następuje rozliczenie z inwestorem na podstawie końcowego obmiaru. Klient otrzymuje potwierdzenie zapłaty i 3-letnią gwarancje na wykonane przez nas prace.